Statek v Solopyskách

Naše nově zrekonstruované stavení si zachovává původní staročeský ráz a zároveň poskytuje maximální komfort.

Statek má 4 ložnice (až pro 10 osob s možností další přistýlky), obývací místnost s původní kachlovou pecí, společenskou místnost s krbem, kompletně vybavenou kuchyň (myčka, indukční sporák, trouba, lednice s mrazákem, presovač, mikrovlnná trouba), 2 samostatné koupelny a 2 záchody. V objektu je připojení na WIFI internet a TV se satelitem.

V prostorách uzavřeného dvora je bazén, trampolína, stolní tenis a jiné sportovní vybavení (5x horských kol, badminton, dětský kulečník, dětský fotbálek).

Statek se nachází v krásné lokalitě v těsné blízkosti Sedlčan. Region nabízí celou škálu jak sportovního, tak kulturního vyžití. V okolí je mnoho kulturních památek (Konopište, Jemniště, Vrškamýk, Skanzen staročeské vesnice ve Vysokém Chlumci, atd.). Celým Sedlčanskem vede cca 120km značených cyklistických tras. V blízkosti se nachází dvě vodní přehrady (Orlík, Slapy) a oblíbená řeka vodáků - Sázava. Můžete využít nabídky projížděk na koních či motokárách. Více tipů pro volný čas naleznete v sekci "Tipy na výlet".